O stronie

Internet dziś

Internet dziś to medium które dociera niemal wszędzie. Ludzie coraz częściej sięgają po informacje w sieci. Tradycyjne media każdego roku tracą odbiorców na rzecz internetu. Takie projekty jak Netflix czy Amazon TV pokazują że można żyć bez telewizji. Nawet fani sportu mogą oglądać poczynania ulubionych drużyn w sieci. To tylko pokazuje w jaką siłę rośnie internet. Jeszcze kilka lat temu określenia takie jak marketing internetowy budziły uśmiechy. Dziś brak firmy w sieci może przełożyć się na klęskę biznesową.

Cele

Kiedy zdajesz sobie sprawę z tego jak sieć jest ważna dla biznesu zupełnie inaczej do niej podchodzisz. Tworzysz stronę firmy a także profile na portalach społecznościowych. Chcesz aby Twój biznes stał się częścią tego świata. Dlatego właśnie powstał serwis i-biuro.eu. Chcemy pokazać zwykłym ludziom jak działa internet i dlaczego musi on być częścią biznesu. Na przykładzie konkretnych firm pokaże co można zyskać. Jednak internet to nie raj obiecany. Negatywne działania mogą sprowadzić na nas nieszczęście. Pamiętaj o tym.

O autorze

Autorem wszystkich treści które pojawią się na stronie jestem ja czyli Patryk Kucharski. Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wiedza zdobyta na studiach pomaga mi w analizie tego co dzieje się na rynku. Hobbistycznie zajmuje się zagadnieniami związanymi z budowaniem stron internetowych oraz reklamą w internecie. Założyłem ten portal z myślą o podzieleniu się wiedzą którą zdobyłem. Prywatnie jestem fanem filmów i serial Si-fi oraz wojennych. Lubie także gry komputerowe szczególnie te w których mogę się zmierzyć z innymi graczami. Jestem fanem Manchesteru United. Oglądam każdy mecz.

Dodatkowe informacje

Wszystkie osoby które mają jakieś pytania lub chciałby nawiązać współpracę proszone są o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub wysłania wiadomości na adres email: [email protected]. Na wszystkie wiadomości staram się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Mam nadziej że treści które znajdziecie na stronie pomogą wam w promocji i rozwoju własnego biznesu.