Opowieść o zapachu Coco Chanel Mademoiselle

Zapachy od Chanel nie są nudne

Marka Chanel ma wszystko to, co jest kwintesencją najlepszego gustu i elegancji. W końcu Chanel to jeden z najsłynniejszych paryskich domów mody, na którego czele stoi teraz genialny Karl Lagerfeld. To właśnie on dba o to, by wszystkie sygnowane nazwiskiem Chanel produkty były najwyższej jakości. Aby łączyły klasykę i elegancję z nutką nowoczesności i awangardy. Rzeczy od Chanel nie są nudne i sztampowe. Zawsze zachwycają najmniejszymi szczegółami, są dopracowane, a ich premiery to prawdziwe wydarzenia w świecie mody i luksusowych dóbr. Nie inaczej jest z zapachem Coco Chanel Mademoiselle. Jego twarzą od wielu lat jest wspaniała Keira Knightley, aktorka o wysublimowanej urodzie, naprawdę najlepsza ambasadorka tego urokliwego zapachu. Uosabia prostotę i elegancję, świeżość i młodość, a zarazem mądrość i doświadczenie.

Jaki jest zapach Coco Chanel Mademoiselle

W zapachu Coco Chanel Mademoiselle na początku przewijają się owocowe nuty. W pierwszym momencie można zatem wyczuć orzeźwiającą mandarynkę i pomarańczę oraz bergamotkę. Zapach jednak zaskakuje już po chwili, kiedy dołączają do niego kolejne kwiatowe i trochę bardziej nasycone aromaty jaśminu i mimozy, róży oraz kwiatu ylang-ylang. Pomimo to wszystkie nuty zapachowe są doskonale wyważone i zapach nie jest duszący i przytłaczający, jak to bywa z aromatami opartymi o jaśmin czy róże. Można zatem z powodzeniem stosować go już od samego rana, kiedy pragnie się odrobinę orzeźwienia, czegoś lekkiego co doda energii na cały dzień. Będzie też doskonały na wieczorne wyjścia, kiedy zwykle kobiety pragną pachnieć troszkę bardziej tajemniczo i uwodzicielsko. Warto otulić tym zapachem najcieplejsze miejsca na ciele, czyli skórę pomiędzy piersiami, za uszami oraz pod kolanami. Odrobinę zapachu warto również zastosować na włosach. Cudowna lekka mgiełka zapachu otuli wtedy kobietą przy każdym ruchu. A ten zapach to kompozycja naprawdę kusząca. Od lat bowiem Coco Chanel Mademoiselle jest w rankingu najpopularniejszych perfum na całym świecie.

Tester perfum Coco Chanel Mademoiselle

Żeby jednak przekonać się o tym, czy zapach Mademoiselle pasuje do konkretnej kobiety oraz jak indywidualnie rozwija się na jej skórze, dobrze jest przez jakiś czas używać jego testera. Warto zatem wybrać się do perfumerii gdzie tester perfum Mademoiselle zwykle jest dostępny. Może się jednak okazać, że będzie się miało pecha i natrafi się na pusty flakon testera. Wiele kobiet bowiem zapoznaje się z tym zapachem, zanim zdecyduje się kupić pełnowymiarowy flakon. W końcu na każdej kobiecie perfumy pachną troszkę inaczej. Jeżeli zatem ktoś zakochał się w tym, jak pachnie perfumami Coco Chanel Mademoiselle przyjaciółka czy siostra, to już pierwszy krok do sukcesu, by kupić sobie ten flakon perfum. Trzeba jednak pamiętać też o tym, żeby wcześniej wypróbować go u siebie, na czystej skórze nadgarstka. Warto obserwować jak zapach rozwija się i ewoluuje przez cały dzień. Jego kolejne aromaty mogą być naprawdę zachwycające i zachęcające do szybkich zakupów.